Uğur Hazırlık Online
Üniversiteye Hazırlık

platformu ile öğrenciler,
üniversiteye hazırlıkta
başarıya ulaşır.

Uğur Hazırlık Nedir?

Uğur Hazırlık, üniversiteye hazırlık sürecinde 9. sınıftan 12. sınıfın sonuna kadar ders ve sınav başarısını artıran, her öğrenciye özel rehberlik hizmeti, çalışma planlaması ve zengin içerikler sunan, Türkiye’nin en yenilikçi ve sonuç odaklı kişiselleştirilmiş üniversiteye hazırlık çözümüdür. 


12. sınıfta okuyacak olan öğrenciler Uğur Okullarına kayıt oldukları andan itibaren online eğitim platformu Uğur Hazırlık ile Temmuz ayının sonuna kadar YGS Hazırlık sürecine dahil olur, kişiye özgü rehberlik desteğiyle planlı ve etkin çalışma disiplini kazanır.

Uğur Hazırlık platformu üzerinden Hazır bulunuşluk Testi uygulanır. Test sonucunda öğrenciye özel çalışma planı, yani başarıya ulaşmasını sağlayacak bir yol haritası sunulur.

12. sınıfa kayıt olan öğrenciler kampüs bazında 10’ar kişilik sanal sınıflara ayrılır ve her grubu bir U-Coach takip eder. U-Coach, grubundaki her öğrencinin planlı çalışmasını sağlar, eksiklerini tespit ederek yönlendirir ve bireysel başarı düzeylerini artırır.

Uğur Hazırlık ile YGS Hazırlık Dersleri dijital ortamda gerçekleşir. Öğrenmeyi zenginleştiren sanal sınıflar, öğrencinin düzenli ve programlı çalışma alışkanlığı kazanmasını sağlar.

Öğrenciler, sınavlara hazırlıkta isim yapmış öğretmenlerin konu anlatım ve soru çözüm videolarını içeren Uğur Hazırlık Online Platformuna her an her yerden ulaşabilir. Sistem, öğrencinin takıldığı konuları bilir, karşısına çıkarır ve öğrenmesini sağlar.

Uğur Hazırlık, detaylı bir eksik analizi yapar ve öğrenciyi, konuların tümünü tekrar çalışmasına gerek kalmadan, doğrudan ihtiyacı olan en küçük öğrenme parçasına yönlendirir.

Uğur Sınava Hazırlık Merkezi